Profesjonalna całoroczna opieka nad grobami

"Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią się im płaci" ~ Wisława Szymborska

SKŁADANIE ZAMÓWIENIA


PROCEDURA REALIZACJI ZAMÓWIENIA

  1. Złożenie zamówienia (mailowo, telefonicznie bądź poprzez poniższy formularz).
  2. Potwierdzenie przez nas przyjęcia zamówienia (potwierdzenie jest wysyłane do Państwa w ciągu 24 godzin wraz z szczegółową wyceną).
  3. Wpłata za usługę z góry (można również wpłacić zaliczkę na poczet prac). Możliwa także płatność gotówką lokalnie (dojeżdżamy do klienta).
  4. Wpłaty można realizować poprzez przelew bankowy.
  5. Wykonanie usługi następuje po zaksięgowaniu wpłaty w ustalonym terminie.
  6. Wysyłka dokumentacji fotograficznej (na e-mail, telefon bądź pocztą tradycyjną) po realizacji usługi.

METODY SKŁADANIA ZAMÓWIENIA

W razie pytań, proszę pisać na: biurolex@onet.pl

FORMULARZ ZAMÓWIENIA


DANE ZAMAWIAJĄCEGO

DANE OSOBY ZMARŁEJ

LOKALIZACJA GROBU

W przypadku braku cmentarza na liście lub posiadania innych przydatnych informacji o lokalizacji, proszę uzupełnić powyższe pole.

KONFIGURACJA USŁUGI

Domyślnie wizyta wykonywana jest raz w miesiącu. Poniżej proszę wpisać terminy wszystkich wizyt w przedziale trzydniowym np. (1 wizyta od 03.02.2018 do 05.02.2018), zakres dni umożliwia nam dopasowanie wizyty w grafiku
Podstawowe wizyty wykonywane są w okresie daty urodzin i śmierci oraz świąt: Wszystkich Świętych, Bożego Narodzenia, Wielkiejnocy. Poniżej proszę wpisać terminy wszystkich dodatkowych wizyt w przedziale trzydniowym np. (1 wizyta od 03.02.2018 do 05.02.2018), zakres dni umożliwia nam dopasowanie wizyty w grafiku. Dla Pakietu rocznicowego jest jedna dowolna dodatkowa data, natomiast pakiet całoroczny ma siedem dodatkowych dat. Zalecana jest jedna wizyta w miesiącu.
Wybór kwiatów dotyczy pierwszej wizyty na grobie. Jeśli chcą Państwo, abyśmy w trakcie innych terminów również dostarczyli kwiaty, proszę to opisać w polu UWAGI.

ZNICZE

* Gratisowy znicz dotyczy tylko i wyłącznie wizyt usługi: odwiedziny grobu, podstawowej, rozszerzonej oraz pakietu rocznicowego i całorocznego. Podane ilości zniczów dodatkowych dotyczą pierwszej wizyty. Jeśli chcą Państwo, abyśmy w trakcie innych terminów również dostarczyli znicze, proszę to opisać w polu UWAGI.

Dodatkowe znicze

DOKUMENTACJA FOTOGRAFICZNA

USŁUGI DODATKOWE

W przypadku odnawiania innych elementów, np. krzyże, elementy grobu, itp. proszę to opisać w polu UWAGI.

UWAGI

W tym miejscu proszę podać wszystkie dodatkowe informacje, na które nie było miejsca w formularzu.

* - dane są wymagane